איילת סלע – אומנית פסיפס ( מוזאיקה)

איילת סלע אמנית פסיפסתושבת הוד השרון. עובדת בסטודיו ב”גלריה 5 ” בכפר מל”ל – שבע שנים של שיתוף עם  שש אומניות כולן בתחום הציור.

אהבתי הראשונה בתחום האומנות הייתה לקרמיקה, פיסלתי שנים במסגרות שונות. למדתי תולדות האומנות באוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן למדתי צורפות במכללת “אומנית” שלוש שנים, כמו כן שילבתי את הצורפות גם בלימודים פרטיים.

לימודי גמולוגיה בבורסת היהלומים ושנת לימודים בשנקר.
בשנת 2005 אני ועוד שתי אומניות הקמנו את המתחם “גלריה 5″ בכפר מל”ל.
אני יוצרת ומלמדת בסטודיו, מנחה סדנאות פסיפס וקרמיקה ומשלבת גם תכשיטים.

סגנון עבודותיי מאופיין בדרך בה אני בוחרת לשלב ביצירותיי את סגנון אמנות הפסיפס הקלאסי יחד עם אין סוף חומרים אשר באים מעולם הקרמיקה והצורפות, אוביקטים אשר אני מלקטת בטיולים ברחבי העולם  אשר לבסוף מוצאים את מיקומם בעבודותי הן בפסיפס והן בתכשיטים.

אמנות פסיפס בת זמננו משלבת בין חומרים קלסיים ומגוון רחב של חומרים מקוריים נוספים ובין טכניקות מסורתיות ומודרניות בכך מתאפשר העושר האדיר לעיצוב פסיפס בה אני משתמשת.

רכשתי ידע בקורס באיטליה בעיר ראוונה בה למדתי את חיתוך והנחת ה”תזרות” כמו שנעשה באיטליה מתחילת המאה השנייה אשר בה התחילו לשלב אבן קוביה זכוכית צבעונית ומבריקה – סמלטי.

אני מזמינה אתכם למתחם “גלריה חמש ” אשר בו אני יוצרת עם עוד חמישה אומנים כולם בציור ואני בפסיפס. זהו מתחם גלריה במקום קסום בכפר מ”לל. הייחודיות בסטודיו  הוא מגוון החומרים אוספים רבים של כלים קרמיקות זכוכיות חלקי קרמיקות בעבודת יד כלי פורצלאן ועוד.

אתם מוזמנים ליצור קשר לרכישת או הזמנת עבודות פסיפס או להירשם לחוג או סדנת פסיפס.

טלפון בסטודיו:  09-7482642

טלפון נייד: 052-3973781

דוא"ל:ayelet5007@gmail.com
מוזמנים לכתוב לי